Друга ліга: Нива В розгромила АФСК, Карпати Львів перемогли Буковину, Скорук розтрощив Реал-Фарму

11 вересня 2021 Читать на русском

Відбулись суботні матчі в рамках 8-го туру Другої ліги. Читайте звіт про зустрічі на "Футбол 24".

Голи: Сліпухін, 14, Гайван, 62

Вилучення: Кривич, 60 (Таврія-Сімферополь)

Голи: Акименко, 22, Старгородський, 25, Курко, 61 – Онищенко, 50

Нереалізований пенальті: Запорожан, 35 (Лівий берег)

ЛНЗ – Чернігів – 1:0

Гол: Норенков, 44

Вінницька Нива не залишила шансів АФСК Київ, оформивши розгром ще у першому таймі. Загорулько оформив дубль до перерви, а Георгієв відзначився голом на 30 хвилині. На початку другого тайму Загорулько забив втретє, поставивши крапку в зустрічі. МФК Металург мінімально обіграв Вікторію, закріпившись серед лідерів групи Б, а Діназ мінімально здолав Карпати Галич.

Український голкіпер з досвідом виступів у Європі перейшов у клуб Другої ліги

Миколаїв несподівано втратив очки у матчі з Ярудом. "Коравели" двічі відігравались впродовж зустрічі, а фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 2:2. Полтава та Вовчанськ зіграли з аналогічним рахунком – полтавці врятувались від поразки на 87 хвилині.

Лівий берег та ЛНЗ закріпились у статусі лідерів групи А, здобувши синхронні перемоги. Лівий берег впевнено переграв Дніпро Черкаси, забивши 2 м'ячі ще до перерви, а у другій половині команди обмінялись голами. ЛНЗ мінімально обіграв Чернігів завдяки єдиному голу Норенкова. Скорук же не помітив Реал Фарму та піднявся на друге місце групи Б. Жуков та Малиш до перерви вивели господарів вперед, Веремєєв та Боженар на початку другого тайму поставив крапку в зустрічі.