Друга ліга: Львів знищив Галич у дербі Карпат, Діназ залишився у топ-3, Таврія розбила Реал Фарму після відходу тренера

18 вересня 2021 Читать на русском

Відбулись суботні поєдинки у рамках 9-го туру Другої ліги. Читайте звіт про матчі на "Футбол 24".

Голи: Рубчинський, 61, (пен.) – Даниленко, 58

Нереалізований пенальті: Стрельцов, 63 (Полтава)

Карпати Львів – Карпати Галич – 4:0

Голи: Ткачук, 13, Гуменюк, 14, 52, Вичіжанін, 39, (аг.)

Діназ впевнено здолав вінницьку Ниву завдяки голам Банасевича та Малєя в кожному з таймів, що дозволило втриматись на третій сходинці групи А. Відзначимо також мінімальну звитягу Перемоги в поєдинку з Балканами – єдиний гол Валєєва дозволив піднятись на другій сходинці групи Б. А Таврія-Сімферополь на виїзді розгромила Реал Фарму після того, як звільнила Пучкова з посади наставника.

Металург погромом повернув лідерство, ЛНЗ вдруге в сезоні втратив очки, Лівий берег виграв дербі Києва: Друга ліга

Центральний матч туру відбувся у Львові – місцеві Карпати приймали Карпати Галич. Львів'яни знищили свого суперника – вже на 14 хвилині рахунок був 2:0 завдяки голам Ткачука та Гуменюка. До перерви Вичіжанін забив у власні ворота, а Гуменюк у другій половині поставив крапку в зустрічі – 4:0.

Таким чином, львівські Карпати піднялись на 4 місце групи А, набравши 18 очок, тоді як клуб з Галича з 13 пунктами залишився восьмим. Лідером же залишається Лівий берег, який зіграв лише у 8 турах.