Друга ліга: Кривбас не втримав перемогу над МФК Металург, Нива набрала перші очки в чемпіонаті

31 жовтня 2020 Читать на русском

Відбулись суботні матчі 9-го туру Другої ліги. Читайте звіт про матчі на "Футбол 24".

Голи: Янаков, 83, Сандрак-Вінницький, 90+1 – Авер'янов, 48, Фхакадзе, 55

Епіцентр відкрив ігровий день матчем із Діназом. Барбоса вивів клуб із Дунаївців вперед у рахунку, однак Бовтрук за 4 хвилини вирівняв положення. Перемогу Епіцентру приніс Ничипоренко на початку другої половини.

У матчі Другої ліги трапився курйоз в стилі гри FIFA – епічне відео

Одразу три поєдинки Другої ліги завершились із результативною нічиєю 2:2. Доля врятував Енергію голами у другій половині від поразки, Яруд на останніх хвилинах вирвав нічию з черкаським Дніпром, а Кривбас втратив перемогу над Металургом перед фінальним свистком.

Вінницька Нива здобула переконливу перемогу над Черніговом. У першій половині Гемега вивів вінничан вперед у рахунку, а Брижчук поставив крапку в матчі.