Друга ліга: Карпати Львів знову програли, Вовчанськ вирвав перемогу завдяки неймовірному соло-проходу в стилі Бейла

27 серпня 2021 Читать на русском

У п'ятницю, 27 серпня, відбулися поєдинки 6-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги. Рахунки і огляд матчів – у цій новині на "Футбол 24".

Голи: Ментей, 8 – Апанчук, 34, 65

Ігровий день розпочався матчем Суми – Вовчанськ. Гості забили ще в першому таймі – відзначився Дмитро Резепов, який на замасі розкішно посадив на п'яту точку одразу трьох опонентів, після чого розстріляв кіпера ударом у ближній кут. Суми відігралися по перерві, реалізувавши пенальті. Але останнє слово було за Вовчанськом – вже в компенсований час да Сілва Рамос здійснив неймовірний сольний прохід у стилі Гарета Бейла проти Марка Бартри, який завершив ударом у ближній верхній кут. 1:2 – Вовчанськ тріумфує.

Карпати Галич обіграли Дніпро Черкаси завдяки ударній п'ятихвилинці на екваторі першого тайму. Голи Бея і Лебедя принесли команді Любомира Вовчука чергову перемогу. Яруд і Чайка розібралися з Кристалом та Любомиром відповідно, а Епіцентр дотиснув Мункач наприкінці поєдинку, оформивши вольову перемогу завдяки дублю Якубова. У вольовому стилі виграв і Діназ, вирвавши три очки в Чернігові.

Друга ліга: Рубікон розбив Карпати Галич, Зеленському забили гол з центра поля, Кристал знищив Полтаву – всі результати

Скорук у надрезультативному матчі перестріляв Тростянець – 3:2. Львівські Карпати програли вдруге поспіль, пропустивши від черкаського ЛНЗ у другому таймі. Андрій Сторчоус вразив ворота "зелено-білих" ударом головою. З таким же рахунком 1:0 Нікополь здолав Вікторію.

Єдиний матч без голів – Буковина та АФСК Київ так і не вразили ворота один одного. Нічия була зафіксована і в поєдинку Таврії з Балканами – щоправда, забиті м'ячі у цій зустрічі були.