Друга ліга: Карпати Львів і Лівий Берег продовжили переможну серію, парад погромів та швидких голів – всі результати

14 серпня 2021 Читать на русском

У суботу, 14 серпня, відбулися низка поєдинків 4-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги. Рахунки і огляд матчів – в цій новині на "Футбол 24".

Реал-Фарма – Нікополь – 2:4

Голи: Фабер, 20, Нудний, 76 – Рогулін, 16, Рубчинський, 38, Гора, 81, Тяпкін, 82

Голи: Полянський, 75 – Прийомов, 50, Тропанець, 79

Низка поєдинків розпочалися зі швидких забитих м'ячів. Так, Вікторія вже на першій хвилині забила з пенальті у ворота Миколаєва, на що гості відповіли своїм влучним ударом незадовго до свистка на перерву. У другому таймі дубль Кравченка приніс "корабелам" перемогу.

Буковина і Рубікон вже до 7-ї хвилини обмінялися голами – господарі недовго перебували в ролі команди, що програє, а ще до перерви вийшли вперед завдяки реалізованому пенальті. У другій половині гри буковинці забили ще двічі та оформили розгром – 5:1. По дублю в активі Палагнюка і Салбака.

Карпати Галич підписали екс-гравця Рівер Плейт та ще одного колумбійця

Реал-Фарма з Нікополем теж не витрачали час на розвідку і швидко вразили ворота одне одного. Під завісу тайму гості знову вийшли вперед. У другій половині гри перестрілка продовжилася і все завершилося звитягою Нікополя – 4:2.

Чернігів у першому таймі двічі вразив ворота Дніпра з Черкас. Відзначимо гол Лазаренка, який побачив, що кіпер вийшов з воріт, і ефектно закинув йому за комірець метрів з 35-ти. Гості скоротили відставання в другому таймі, але це була їхня єдина радість. 2:1.

Львівські Карпати теж вже в дебюті забили у ворота АФСК Київ, який нещодавно розгромили в Кубку з рахунком 3:0. Вже на 6-й хвилині Заставний головою замкнув навіс Кожанова. На 28-й підопічні Тлумака подвоїли свою перевагу завдяки вдалим діям Дударенка, який скористався непорозумінням захисника та голкіпера. Але тут же львів'яни пропустили. Сілецький невдало зіграв на виході після подачі кутового, за що миттєво був покараний. Тут же рахунок ледь не став рівним – стійка врятувала Карпати після чергового кутового. Зрештою, це був останній гол у поєдинку, хоча моменти були. Львів'яни йдуть без втрат.

В інших поєдинках Перемога декласувала Кристал (5:0), а Лівий Берег знову виграв, розгромивши Чайку. Суми виявилися сильнішими за Енергію, Нива Вінниця – за Мункач. Епіцентр мінімально здолав Любомир, а Таврія – Вовчанськ. Єдиний матч без голів – Полтава з Ярудом так і не забили.