Драговіч осоромився дитячою помилкою в матчі з Янг Бойз – екс-динамівець підсумував жахливий тайм

18 лютого 2021 Читать на русском

Захисник Байєра Александар Драговіч "відзначився" у матчі 1/16 Ліги Європи проти Янг Бойз.

Німці примудрилися пропустити три голи до перерви, і останній повністю на совісті екс-легіонера Динамо.

Драговіч може безкоштовно перейти в московський клуб – захиснику приписували повернення в Динамо

Захисник Янг Бойз без особливих надій запустив м'яч на чужу половину, де Драговіч боровся з Мешиком. Центрбек Байєра зіграв на випередження і нібито мав спокійно розбиратися в ситуації. Втім, австрієць незграбно махнув повз м'яч, вивівши Мешика на рандеву з голкіпером – 0:3.

Нагадаємо, що контракт Драговіча з Байєром закінчується влітку, і клуб не має наміру продовжувати угоду.

Динамо втратило перемогу над Брюгге в 1/16 ЛЄ – шедевр Буяльського, несподіваний винуватець невдачі від Луческу