Дивовижний камбек імені Мареза у відеоогляді поєдинку Манчестер Сіті – Тоттенхем – 4:2

20 січня 2023 Читать на русском

Манчестер Сіті обіграв Тоттенхем в перенесеному матчі 7-го туру АПЛ, здійснивши камбек з рахунку 0:2. Дивіться відео голів та огляд зустрічі Манчестер Сіті – Тоттенхем на "Футбол 24".

У першій половині моментів було небагато, але під кінець тайму Тоттенхем примудрився забити двічі. Спочатку Кулусевскі обікрав захисника та точно пробив після не найкращого пасу Едерсона, а вже через хвилину Емерсон Роял головою добив м'яч у ворота після рикошету.

Манчестер Сіті здобув вольову перемогу над Тоттенхемом, відігравшись з 0:2 – Марез створив чотири голи

По перерві "містяни" швидко відігрались – Марез прорвався у штрафний та віддав у центр, а Альварес з другої спроби пробив Льоріса. Через 2 хвилини забив Холанд після класної комбінації за участі Родрі та Мареза (який віддав асист). Пізніше відзначився і сам Ріяд, який увірвався у штрафний та пробив з гострого кута. Алжирець поставив крапку в зустрічі після помилки Лангле – Марез ефектно перекинув Льоріса після виходу віч-на-віч.