Дивовижний гол Діаса і чергове фіаско команди Зінченка у відеоогляді матчу Арсенал – Ліверпуль – 0:2

7 січня 21:58 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Ліверпуль здолав Арсенал в 1/32 фіналу Кубка Англії. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

"Каноніри" не зуміли скористатися своїми моментами в першому таймі. У другому таймі мерсисайдці були гострішими і перед фінальним свистком змогли здобути перемогу. Ківіор спочатку влучив у свої ворота, а потім Діас потужним ударом поставив крапку в матчі.

Ліверпуль вибив Арсенал з Кубка – конкурент Зінченка привіз автогол, "каноніри" довели безвиграшну серію до 4-х матчів

Для Арсенала поразка від Ліверпуля стала третьою в трьох матчах. Варто зауважити, що Олександр Зінченко участі у цій грі не брав.