Диво-спринт Регілона у відеоогляді матчу Ліги Європи Севілья – Рома

6 серпня 2020 Читать на русском

Севілья перемогла Рому у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Дивіться відео голів та головних моментів зустрічі.

Севілья розпочала матч жваво. Диво-спринтом та голом запам'ятався Серхіо Регілон – воротар пропустив у ближній кут. 1:0!

Ліга Європи: Севілья вибила Рому, Байєр пройшов Рейнджерс та зіграє з Інтером у чвертьфіналі

Рома огризалась, проте все ж марнувала свої напівмоменти. Натомість наприкінці першого тайму іспанський клуб подвоїв свою перевагу – це Юссеф Ен-Нісірі забив у майже порожні ворота після пасу з флангу.

По перерві "вовки" намагались відігратись. Не відсиджувалась в обороні і Севілья. Проте, до кінця матчу забитих м'ячів більше не було. 2:0 і Севілья крокує в 1/4 фіналу Ліги Європи, де зустрінеться з переможцем пари Вулверхемптон – Олімпіакос.