Динамо – Зоря – 1:2 – відео голів та огляд матчу

8 грудня 2019 Читать на русском

Динамо програло Зорі в центральному матчі 17-го туру УПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Матч, як і онлайн-трансляція Динамо – Зоря на "Футбол 24", стартував о 17:00. Фактично це була битва за друге місце і зону Ліги чемпіонів, адже команди Михайличенка і Скрипника розділяли лише 2 бали, а той же Шахтар випереджав киян на 14 очок.

Зоря переграла Динамо в більшості на виїзді та вирвалася на 2-е місце

Зоря дуже швидко відкрила рахунок. На 6-й хвилині Богдан Михайліченко сильним ударом прошив Дениса Бойка та вивів команду Скрипника вперед. Зауважимо, що Михайліченко вразив ворота своєї колишньої команди. Кияни відігралися вже на 22-й хвилині. Після навісу Кендзьори Вербіч головою переправив м'яч у ворота.

У другому таймі Динамо залишилося в меншості після другої жовтої картки Тамаша Кадара. Практично одразу Зоря забила другий гол – Хомченовський обіграв Кендзьору та відправив м'яч у ближній кут. Це взяття воріт стало останнім у матчі.

В підсумку 1:2 – Зоря вийшла на друге місце УПЛ, тоді як Динамо перебуває лише на 4-й позиції.

Динамо – Зоря: відео голів та огляд матчу