17 квітня 13:01 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Представники Динамо найбільше вразили фанатів і експертів за підсумками минулого туру УПЛ.

Півзахисник киян Володимир Бражко забрав нагороду найкращому гравцю, а Олександра Шовковського визнали найкращим тренером.

Суркіс у воротах, "новий Циганков" і Мотя-бомбардир – яким буде Динамо через 5 років?

Динамо здобуло важку мінімальну перемогу над Олександрією. Через повітряні тривоги гра затягнулася майже на 4 години, "біло-сині" ще й весь другий тайм провели у меншості після вилучення Волошина. Втім, точний удар Бражка на 64-й хвилині приніс успіх підопічним Шовковського.

Додамо, що Динамо вийде на поле і сьогодні о 15:30. Столичний клуб спробує дограти матч проти Миная, який ще минулого року на 2-й хвилині перервала все та ж повітряна тривога.

Минай – Динамо: анонс догравання матчу УПЛ