Динамо U-19 знищило Чорноморець 8-ма голами – тайм для Бурди, дубль капітана та черговий гол Діалло

18 листопада 2021 Читать на русском

Юнацька команда київського Динамо розтрощила однолітків із одеського Чорноморця (8:0) у 15-му турі Прем'єр-ліги.

Чемпіонат юнацьких команд УПЛ, 15-й тур

Чорноморець U-19 – Динамо U-19 – 0:8

Голи: Блізніченко, 14, Діалло, 26, Яцик, 27, 79, Бражко, 45+2, Волошин, 69, Слесар, 73, Горбач, 83 (пенальті)

Динамо запросило 5 гравців з U-19 – кандидати у головну команду очікують на вердикт Луческу

Усі запитання щодо переможця дуелі молоді "динамівці" зняли в перші півгодини, забивши три м'ячі без відповіді. Спершу Віктор Блізніченко з меж штрафного реалізував момент після передачі Волошина. Далі Самба Діалло з кута воротарського пробив кіпера з пасу того ж Волошина. А за хвилину сенегалець відібрав м'яч, який транзитом через Попова опинився в Яцика – Олександр нагоди не змарнував і поцілив у дальній кут за діагоналлю.

У доданий арбітром до першого тайму час голом відзначився Володимир Бражко. Натомість після перерви Назар Волошин забив ударом із середньої дистанції. Його заспів підтримали Артем Слесар (класно пробив лівою щойно після виходу на заміну), Яцик (гол із лінії штрафного) та Ігор Горбач, який впевнено реалізував одинадцятиметровий за фол проти Слесаря.

До слова, оборонець першої команди Микита Бурда, який продовжує набирати форму після важкої травми, провів на полі 45 хвилин.

Поворот ліворуч для Динамо – "новий Мане" гучно грюкає в двері обойми Луческу та повинен втекти від команди-паразита