Динамо – Шахтар – 2:1 – відеоогляд матчу з диво-голом Сидорчука та переможним м'ячем чемпіона світу

30 жовтня 2019 Читать на русском

Динамо перемогло Шахтар (2:1) в 1/8 фіналу Кубка України 2019/20. Дивіться відео голів та огляд матчу Динамо – Шахтар.

Матч, як і онлайн-трансляція Динамо – Шахтар на "Футбол 24", стартував о 19:30 за київським часом. Це була вже третя дуель київського і донецького клубів у поточному сезоні. Раніше динамівці взяли Суперкубок України-2019 (2:1), завдавши наразі єдиної поразки Луїшу Каштру на внутрішній арені. "Гірники" переграли команду тоді ще Хацкевича в чемпіонаті (2:1) на цьому ж стадіоні НСК Олімпійський. Цікаво, що кияни на своєму полі програли обидва попередні кубкові поєдинки донеччанам.

Динамо дотиснуло Шахтар в овертаймі Кубка України – гол чемпіона світу вивів у чвертьфінал

На 22-й хвилині зустрічі капітан Динамо Сергій Сидорчук потужним ударом здалеку за божевільною траєкторією відправив м'яч у дев'ятку воріт Пятова.

В другому таймі Динамо залишилося в меншості – Володимир Шепелєв отримав пряму червону картку. Перед фінальним свистком Шахтар вирівняв становище. Точним ударом відзначився Тарас Степаненко та зумів перевести гру в овертайм. В екстра-таймі Степаненко отримав другу жовту та був вилучений, а кияни вирвали перемогу завдяки голу Дениса Попова.