Краса Буяльського і результативний старт Раміреса у відеоогляді матчу Динамо – Минай – 2:0

11 серпня 2021 Читать на русском

Динамо легко переграло Минай у перенесеному матчі 1-го туру УПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Динамо – Минай на Футбол 24.

Команда Мірчі Луческу не зустріла серйозного спротиву закарпатців у першому таймі, а тому двічі вразила ворота. Спершу дебютант Ерік Рамірес віддав на Віталія Буяльського, який дуже ефектно перекинув кіпера Миная.

Динамо спокійно переграло Минай – дебют мрії для Раміреса, шикарний Буяльський і розчарування від Селезньова

У доданий арбітром до першого тайму час Рамірес відзначився ще й голом. Олександр Караваєв віддав чітко на літнього новачка, а той влучив у майже порожні ворота. По перерві Динамо продовжило атакувати, але більше не забивало.

2:0 – кияни набрали чергові три очки та очолили турнірну таблицю Прем'єр-ліги.