Динамо – Вардар – 4:0 – відео голів та огляд матчу

24 січня 2020 Читать на русском

Динамо розбило Вардар у контрольному поєдинку на зборах у Туреччині. Дивіться відео голів та огляд матчу Динамо – Вардар.

Товариські матчі
завершено
-

Динамо здобуло дебютну розгромну перемогу на турецькому зборі. У першому поєдинку в рамках товариського турніру Глорія Кап кияни розгромили Вардар з Північної Македонії, забивши у ворота суперників 4 голи.

Динамо – Вардар: експерименти приносять розгром – ризик травм, успішні вихованці, новий капітан і життя без лідерів

Вже в дебюті гри рахунок став 2:0 – відзначилися Буяльський та Сидорчук. Ще до перерви Дуелунд забив третій гол, а крапку на останніх хвилинах гри поставив Назарій Русин. Форвард, якого повернули з оренди у Зорі, реалізував пенальті.

Наступний матч кияни проведуть сьогодні, 24 січня. Поєдинок Динамо – Хайдук розпочнеться о 17:00.

Динамо – Вардар: відео голів та огляд матчу 23 січня 2020