Динамо – Інтер – 0:3 – відео голів та огляд матчу

14 серпня 2021 Читать на русском

Динамо у контрольному матчі зустрічалося з міланським Інтером (0:3). Дивіться відео найцікавіших моментів матчу на Футбол 24.

Товариські матчі
завершено
-

Товариський матч

Динамо – Інтер – 0:3

Голи: Барелла, 13, Джеко, 34, Сенсі, 60

Кияни не зуміли нічого протиставити чемпіону Італії. Вже в дебюті гри Ніколо Барелла завершив розкішну комбінацію "нерадзуррі". До перерви Едін Джеко, який прийшов із Роми, подвоїв рахунок, вразивши порожні ворота. Цікаво, що на момент початку гри 35-річний боснієць ще не підписав контракту з Інтером.

Інтер розтрощив Динамо: трагікомедія помилок, блідий Циганков, тривога перед Лігою чемпіонів посилюється

У другому таймі Динамо так і не зуміло забити бодай гол, зате пропустило втретє. Влучний удар до свого активу записав Стефано Сенсі. 3:0 – впевнена перемога команди Сімоне Індзагі, яка зіграла на дві голови вище за чемпіона України.