Динамо – Динамо Тбілісі – 1:0 – відео гола та огляд матчу

1 лютого 2021 Читать на русском

Динамо зустрічалось з одноклубниками із Тбілісі в рамках підготовки на тренувальних зборах в Туреччині. Дивіться відео голів та огляд матчу Динамо – Динамо Тбілісі на "Футбол 24".

Товариські матчі
завершено
-

Динамо активно атакувало Тбілісі. Лєднєв та Дуелунд стріляли по воротах кілька разів ще до перерви, але рахунок так і залишався нульовим. В другому таймі команди продовжували насідати на володіння один одного.

Динамо – Динамо Тбілісі: Київ або дуже маскується, або все зле – тривога переважує оптимізм перед шаленим Брюгге

Вирішальний момент спарингу стався вже у доданий арбітром час. Миколенко віддав пас на Буяльського – на хавбеку сфолили, а арбітр призначив пенальті. Сам Віталій його впевнено реалізував.

1:0 – це перша перемога "біло-синіх" на другому зимовому зборі. У першому матчі Динамо поступилось Лудогорцю (1:2).