Динамо – Ювентус: Рабйо виділив головну особливість команди Луческу

21 жовтня 2020 Читать на русском

Французький півзахисник Ювентуса Адріен Рабйо прокоментував перемогу над Динамо (2:0) у стартовому матчі нового сезону Ліги чемпіонів у групі G.

"У Лізі чемпіонів потрібно швидко рухатися і швидко переміщати м'яч по полю. Допомагає і хороша гра в обороні. Ця перемога додасть нам впевненості. Ми поступово додаємо як у фізиці, так і в техніці.

Динамо – Ювентус – 0:2 – відео голів та огляд матчу

Ми добре зіграли проти молодої команди, яка багато бігає. Було важко знаходити вільні зони в першому таймі, але після забитого м'яча все стало значно простіше. Ми створили кілька хороших моментів і оборонялися краще в порівнянні з попередніми матчами", – сказав Рабйо у коментарі офіційному сайту УЄФА.

Нагадаємо, Ювентус у Києві на НСК Олімпійський зумів перемогти Динамо – у другому таймі дублем відзначився Альваро Мората.

Динамо – Ювентус: Луческу не скористався супершансом в ЛЧ – 2 головні позитиви, несподіваний прогрес і 4 розчарування