Динамо – Челсі: один з гравців став жертвою расистських образ вболівальників, – офіційна заява клубу

18 березня 2019 Читать на русском

Челсі опублікував офіційну заяву щодо расистських вигуків на адресу одного зі своїх гравців.

"Ми підтверджуємо повідомлення про прояви расизму на адресу одного з наших футболістів на останніх хвилинах гри в Києві від невеликої частини вболівальників господарів. Ми щиро засуджуємо цю огидну поведінку.

Динамо – Челсі: троє гравців "аристократів" потрапили до символічної збірної тижня в Лізі Європи

Про цей інцидент було повідомлено головному арбітру відразу після гри, а голова і секретар клубу поговорили з делегатом УЄФА після матчу. Очікуємо, що УЄФА проведе ретельне розслідування, а Челсі, від себе, забезпечить повну співпрацю", – йдеться у офіційній заяві лондонського клубу.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між Динамо та Челсі відбувся 14 березня, підопічні Мауріціо Саррі розбили киян з рахунком 5:0.

Динамо – Челсі: 141 хвилина на удар, історичне побиття немовлят, або Коли граєш у футбол менше, ніж пропускаєш голів