Дешам: Збірна Франції зіграла нижче своїх можливостей проти Молдови

15 листопада 2019 Читать на русском

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував вольову перемогу над Молдовою (2:1).

"Збірна Молдови компактно оборонялася. Це проблема. Наші нападники занадто часто перебували на одній лінії і були статичними. Це полегшувало супернику гру в обороні.

Франція – Молдова – 2:1 – відео голів та огляд матчу

У другому таймі зіграли краще, більш мобільно, хоча і не реалізували всі свої моменти. В перерві я знайшов потрібні слова для своїх футболістів. Але, з огляду на їхні здібності, їхні якості, збірна Франції зіграла нижче своїх можливостей", – цитує Дешама прес-служба УЄФА.

Нагадаємо, збірна Франції здобула вольову перемогу над Молдовою (2:1), а Жиру забив вирішальний гол наприкінці матчу.

Англія, Чехія, Туреччина та Франція вийшли на Євро-2020, Португалія знищила Литву з хет-триком Роналду