"Дербі Динамо" відбулося у півфіналі Копа Лібертадорес – один з екс-легіонерів киян оформив вирішальний гол

29 вересня 2021 Читать на русском

Атлетіко Мінейро та Палмейрас визначили першого фіналіста Копа Лібертадорес-2021.

Копа Лібертадорес, півфінал, другий матч

Атлетіко Мінейро – Палмейрас – 1:1 (перший матч – 0:0)

Голи: Е.Варгас, 52 – Дуду, 68

Господарі активніше проводили зустріч і таки досягли свого на 52-й хвилині. Подачу з флангу замкнув нападник Едуардо Варгас, який пограв за Наполі та Валенсію.

Суркіс: Мрію про славні традиції Динамо 99-го, коли ми нарівні грали з тією ж Баварією

Рятівний гол Палмейраса оформив Дуду. Габріель Верон "вигриз" м'яч на фланзі і прострілив, а екс-динамівцю залишалося не схибити по порожніх воротах. Цього вистачило для виходу "зелених" у фінал, оскільки КОНМЕБОЛ ще не відмовилася від правила гостьового гола. У складі Атлетіко Мінейро також був колишній представник Динамо – хавбек Че Че вийшов на останні хвилини, проте не встиг нічим допомогти команді.

Палмейрас став першим фіналістом Копа Лібертадорес і чекає на переможця пари Фламенго – СК Барселона (у домашньому матчі бразильці перемогли еквадорців з рахунком 2:0).

"Крадіжка", яка завершилася судом та відставкою президента – у Бразилії провернули найскандальніший трансфер міжсезоння