Дебютний шедевр Папу Гомеса та три вилучення у відеоогляді Севілья – Хетафе – 3:0

7 лютого 2021 Читать на русском

Севілья у скандальному матчі 22-го туру Ла Ліги розбила Хетафе. Дивіться відео голів та огляд матчу Севілья – Хетафе.

Перший тайм навряд можна записати командам в актив, адже він запам'ятався лише скасованим голом Гуделя. А от по перерві на полі стало спекотно: Даконам брутально зламав Окампоса, через що був вилучений. Між наставниками Севільї та Хетафе спалахнув конфлікт, який загасили також червоними картками.

Окампос отримав жахливу травму після бездумного фолу гравця Хетафе – відео епізоду, який завершився трьома вилученнями

Після цього Севілья полетіла в атаку, і Мунір Ель-Хаддаді відкрив рахунок в матчі з передачі Хордана. Гол Ен-Несірі був скасований, а от причин не зарахувати красу імені Гомеса не було – аргентинець пробив метрів з 25, і м'яч рикошетом від захисника влучив у самісіньку дев'ятку. А Ен-Несірі не залишився без гола – нападник обіграв голкіпера та знущально закотив сферу в ворота.

Таким чином, Севілья набрала 42 очки і піднялася на третє місце, Хетафе з 24 пунктами залишився дванадцятим.

Дубль Варана повернув Реалу другу сходинку Ла Ліги, Севілья розгромила Хетафе – Гомес створив шедевр у дебютному матчі