Дебютні голи Ребіча та драматична розв'язка битви на Сан-Сіро у відеоогляді матчу Мілан – Удінезе – 3:2

19 січня 2020 Читать на русском

У 20 турі Серії А Мілан на останніх секундах вирвав перемогу над Удінезе. Дивіться відео голів та огляд головних подій у матчі на "Футбол 24".

Вже на 6 хвилині гості відкрили рахунок, скориставшись грубою помилкою Доннарумми. Мілан довго не міг прийти до тями після фейлу свого голкіпера і в першому таймі не зумів вразити ворота Муссо.

Шевченко і Тассотті прибули в Мілан – тренери збірної України завітали на матч "россонері" проти Удінезе

Одразу після перерви Ребіч після прострілу Конті забив свій дебютний гол за "россонері". Команда Піолі не покидала половину поля Удінезе, що вилилось у гол Тео Ернандеса – захисник потужно пробив з-за меж штрафного майданчика. Капітан Удінезе Кевін Лазанья на 85 хвилині приголомшив Сан-Сіро свої голом, який здавалося, стане останнім у матчі. Але у компенсований час три очки команді Стефано Піолі приніс точний удар Ребіча – хорват отримав м'яч на лінії штрафного, змістився ближче до воріт і забив переможний гол.

Мілан на останній хвилині вирвав перемогу над Удінезе: 20-й тур Серії А, матчі неділі