Дебютні голи літніх новачків Баварії у відеоогляді знущання над Майнцом – 6:1

31 серпня 2019 Читать на русском

Мюнхенці продовжують громити суперників після невдалого старту у чемпіонаті Німеччини.

Цього разу від "рекордмайстра" дісталося Майнцу. Гості несподівано відкрили рахунок в дебюті зустрічі, однак потім на полі залишилася лише одна команда.

Баварія познущалася над Майнцом, Шальке здобув першу перемогу в сезоні: 3-й тур Бундесліги, матчі суботи

Розлючені чемпіони Німеччини вийшли вперед ще до перерви – відзначилися флангові захисники Павар та Алаба. Французький новачок Баварії забив свій дебютний гол з передачі Івана Перішіча, який також приєднався до "ротен" цього літа.

У другому таймі розпочалося справжнє побиття – Перішіч також відкрив лік своїм голам у новому клубі (Павар віддячив хорватові), його підтримали Коман, Лєвандовскі і молодий Девіс – 6:1.

Олівер Кан стане новим генеральним директором Баварії

Баварія набрала сім очок і сподівається на осічку Борусії Д у матчі проти новачка Бундесліги – берлінського Уніона.