"Де зараз всі, хто проклинав Динамо?", – Франков прокоментував перемогу киян над Шахтарем

31 жовтня 2019 Читать на русском

Відомий журналіст Артем Франков прокоментував перемогу київського Динамо над Шахтарем в 1/8 фіналу Кубка України.

"А де зараз всі, хто проклинав Динамо, його гравців і тренерів? Куди пішли?

Динамо – Шахтар – 2:1 – відеоогляд матчу з диво-голом Сидорчука та переможним м'ячем чемпіона світу

Звичайно, ніяка перемога, за великим рахунком, нічого не змінює. Ми з вами це чудово знаємо. Але що нам заважає тупо посвяткувати, а також побачити дещо цікаве в грі Динамо і дещо вбите в грі Шахтаря?", – написав Франков на своєму каналі в телеграмі.

Нагадаємо, київське Динамо обіграло Шахтар в 1/8 фіналу Кубка України. Переможний гол кияни забили в овертаймі – на 109-й хвилині матчу відзначився Денис Попов.

Динамо – Шахтар: драма в 1/8 Кубка України – 2 вилучення, золотий гол українського Рамоса і одна з найкращих битв