Де Хеа зганьбився у матчі з Уотфордом – жахливий ляп воротаря МЮ

23 грудня 2019 Читать на русском

Іспанський воротар Манчестер Юнайтед Давід Де Хеа припустився грубої помилки у матчі 18 туру АПЛ проти Уотфорда.

На 50-й хвилині матчу сенегальський півзахисник Уотфорда Ісмаїла Сарр невдало пробив по воротах "червоних дияволів". М'яч летів прямо в руки Де Хеа, але іспанський воротар не зміг його зафіксувати, пропустивши курйозний гол. Вже через 4 хвилини Уотфорд забив вдруге – Діні реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок в матчі.

Сенсаційна поразка "червоних дияволів" у відеоогляді матчу Уотфорд – Манчестер Юнайтед – 2:0

Відзначимо, що після 18 турів МЮ посідає 8 місце в турнірній таблиці АПЛ. Команда відстає від зони Ліги чемпіонів на 7 очок.

МЮ ганебно поступився останній команді чемпіонату – Погба повернувся, але не зміг нічим допомогти у матчі з Уотфордом