"Давайте без дурниць!" – як Мессі налаштовував гравців Барселони у перерві матчу Ліги чемпіонів

9 серпня 2020 Читать на русском

Ліонель Мессі на правах капітана Барселони звернувся до своїх партнерів після першого тайму поєдинку з Наполі (3:1).

"Давайте без дурниць! У нас є перевага у два голи, тому нам потрібно заспокоїтися. Давайте грати спокійно", – такими словами підбадьорював Мессі каталонську команду у перерві поєдинку ЛЧ, повідомляє Marca.

Роналду знову проти Мессі – УЄФА назвав кандидатів на звання найкращого гравця тижня в Лізі чемпіонів

Нагадаємо, Барселона здолала Наполі з рахунком 4:2 за сумою двох матчів і очікує на чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів, де "блаугранас" протистоятиме Баварія.

Каталонці востаннє здобували кубок найпрестижнішого клубного турніру у сезоні 2014/15.

Барселона обіграла Наполі: Сетьєн – другий Вальверде, Гаттузо не стрибнув вище голови, геній Мессі та суперечливий Чакир