Диво-асист Собослая і епічна помилка голкіпера у відеоогляді матчу Ліверпуль – Ноттінгем Форест – 3:0

29 жовтня 2023 Читать на русском

Ліверпуль без проблем здолав Ноттінгем Форест у 10 турі АПЛ. Відео голів та огляд зустрічі дивіться – на "Футбол24".

Мерсисайдці продовжують переслідувати лідерів АПЛ. В домашньому матчі Ліверпуль легко впорався з Ноттінгемом, який в першому таймі лише двічі завдав ударів по воротах суперника. А підопічні Клоппа до перерви оформили комфортний рахунок у два м'ячі. Під кінець зустрічі свій черговий гол забив Салах з фантастичної передачі Собослая. Допоміг і голкіпер Тернер, який дуже невдало зіграв на виході.

Ліверпуль розгромив Ноттінгем, тінейджер з Брайтона побив рекорд Руні, Астон Вілла легко здолала Лутон

Наразі Ліверпуль має 23 очки і перебуває на четвертій сходинці. Ноттінгем розташувався на 16 місці з 10 балами.