ЧС-2022, відбір: США з розгромом і хет-триком Пулішіча однією ногою в Катарі, звитяги Мексики й Коста-Рики

28 березня 2022 Читать на русском

Кваліфікація на цьогорічний Мундіаль в Катарі триває. Відбулись матчі передостаннього туру відбору у Північній Америці.

Голи: Хіль, 31 – Контрерас, 30, Кемпбелл, 45+1

Першою збірною Північної Америки, що вийшла на ЧС, стала Канада. Решта команд продовжують боротьбу за пряму путівку на Мундіаль. Сполучені штати Америки у передостанньому турі без особливих проблем здолали Панаму з розгромним рахунком.

ЧС-2022: список учасників фінальної частини

Головним героєм зустрічі став півзахисник Челсі Крістіан Пулішіч, який оформив хет-трик. Два м'ячі вдалось забити з пенальті. В останньому турі, який відбудеться 31 березня, США протистоятимуть Коста-Риці. Для виходу на ЧС напряму їм буде достатньо навіть нічиєї.

Гондурас приймав Мексику. Аутсайдер кваліфікаційної групи очікувано нічого не зумів показати проти більш статусного опонента, але й мексиканців підводила реалізація. Попри 17 ударів по воротах, лише один з них став результативний – Едсон Альварес на 70-й хвилині переправив м'яч у сітку після подачі з кутового.

Коста-Рика завітала в гості до Гондурасу і здобула перемогу, забивши двічі в першому таймі й пропустивши раз.

Загалом останній тур (31 березня) буде насиченим. Дві прямі путівки (2-3 місце) й участь у стиковому матчі (4 сходинка) розігруватимуть між собою США, Мексика й Коста-Рика. Панама, Сальвадор, Ямайка та Гондурас вже не претендують на вихід на ЧС.