ЧС-2019 U-20: США у драматичному матчі перемогли Францію, Південна Корея вибила Японію, Малі вибила Аргентину

5 червня 2019 Читать на русском

В 1/8 фіналу чемпіонату світу-2019 U-20 Збірна Франції у неймовірному матчі програла США, Південна Корея вибила Японію, тоді як збірна Малі в серії пенальті здолала Аргентину.

Голи: Гайч, 49, Діабі, 91 (автогол) – Діабі, 67, Конте, 120+1

ЧС-2019 U-20 Україна – Панама: перемога на класі й реалізації, прогрес прагматичного стилю Петракова, Сікан з'їв Супрягу

Збірна Франції в 1/8 фіналу чемпіонату світу-2019 U-20 зустрілась із США, які грали в одній групі з Україною. Американці першими відкрили рахунок зусиллями Себастьяна Сото, але Гуїрі під кінець тайму його зрівняв.

По перерві "гальські півні" вийшли вперед після влучного удару Аліуї, але той-таки Сото за 19 хвилин відновив рівновагу. А в останній десятихвилинці Реннікс приніс перемогу "зірково-смугастим".

У другому матчі зустрілись представники Дальнього Сходу Південна Корея та Японія. Майже до кінця зустрічі рахунок тримався 0:0, поки кореєць О Хе-Сун не забив єдиний та переможний м'яч.

В останньому матчі раунду зіграли Аргентина та Малі. На початку другого тайму Гайч після грубої помилки захисту африканців відкрив рахунок у зустрічі, але після ряду стандартів Малі його зрівняв.

Гра перейшла в екстратаймі, в яких вже за 30 секунд Діабі відзначився автоголом і, здавалось би, приніс підсумкову перемогу латиноамериканцям. Але у компенсований до другого овертайму час Бубакар Конте після класного розіграшу стандарту зрівняв рахунок та перевів поєдинок у серію пенальті, де фортуна посміхнулась африканцям.