Чорноморець вдома зіграв внічию з Олімпіком

14 квітня 2019 Читать на русском

У матчі 24 туру чемпіонату України Олімпік та Чорноморець не змогли виявити сильнішого.

Обидві команди провели рівний перший тайм, який був насичений боротьбою. На 40-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник Олімпіка Дегтярьов, забивши гол після метушні у штрафному суперника.

Десна у рідних стінах здобула перемогу над Карпатами

У другому таймі ініціативу перехопив Чорноморець. Господарі поля змогли зрівняти рахунок на 62-ій хвилині, відзначився Танчик. Поєдинок закінчився з рахунком 1:1.

Арсенал-Київ завдяки голу Калітвінцева переміг Ворсклу та піднявся у зону перехідних матчів

Після цієї нічиєї Чорноморець посідає останнє місце у турнірній таблиці УПЛ, куди опустився через перемогу Арсенала-Київ. Олімпік перебуває у зоні перехідних матчів та має в активі 21 очко.