Черговий гол екс-форварда Карпат і важка перемога "вершкових" у відеоогляді матчу Алавес – Реал – 1:2

30 листопада 2019 Читать на русском

У 15-му турі Ла Ліги мадридський Реал здобув важку перемогу над Алавесом. Дивіться відео голів та огляд мачту Алавес – Реал.

Під проливним дощем команди не створили багато гольових моментів у першому таймі. Найцікавіші події матчу відбулися після перерви. Гості відкрили рахунок зусиллями свого капітана Серхіо Рамоса, який на 52-й хвилині влучно пробив головою після навісу Крооса зі штрафного.

Реал готовий запропонувати двох гравців за Погба, – ЗМІ

Алавес зумів відповісти на 64-й хвилині – екс-форвард львівських Карпат Лукас Перес реалізував пенальті після фолу Рамоса на Відалі. Цей гол став вже 8 для форварда в поточному сезоні. Але вже через 6 хвилин Карвахаль забив переможний м'яч – затяжна атака мадридців завершилася точним ударом захисника з близької відстані.

Реал переміг Алавес і вийшов на першу позицію, Реал Сосьєдад розгромив Ейбар: 15-й тур Прімери, матчі суботи