Чемпіон світу отримав травму вперше за два роки

21 лютого 17:49 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Форвард Атлетіко Антуан Грізманн зазнав травми в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Інтером (0:1).

У вівторок, 20 лютого, в матчі з Інтером Грізманн отримав розтягнення зв'язок щиколотки середнього ступеня тяжкості. Про це інформує офіційний сайт "кольчонерос". Француз вийшов на поле в стартовому складі, але на 78-й хвилині йому знадобилася вимушена заміна.

Розтрачені моменти "нерадзуррі" у відеоогляді матчу Інтер – Атлетіко

Антуан покинув поле самостійно, проте сильно при цьому кульгав. Востаннє Грізманн отримував пошкодження більш ніж два роки тому, на початку січня 2022-го року. У той період він пропустив через м'язову травму 46 днів.

У цьому сезоні на рахунку 32-річного француза 18 голів за Атлетіко у всіх турнірах. Нагадаємо, що у 2018 році він став чемпіоном світу у складі збірної Франції.

Інтер здобув перемогу над Атлетіко – парад марнотратства Арнаутовіча зберіг інтригу в битві за чвертьфінал ЛЧ