Челсі переміг Арсенал у товариському матчі – "сліпі" англійські судді зганьбилися без допомоги технологій

1 серпня 2021 Читать на русском

Челсі та Арсенал влаштували непоганий анонс нового сезону АПЛ, який стартує за два тижні.

Товариський матч

Арсенал – Челсі – 1:2

Голи: Джака, 69 – Хаверц, 26, Абрахам, 72

"Каноніри" приймали принципового суперника на Емірейтс. Більшість гравців вже повернулися з відпусток, тому склади були максимально наближеними до бойових.

Челсі відпустив чемпіона світу в чергову оренду

Челсі вийшов вперед на 26-й хвилині. Арсенал надто захопився атакою і залишив супернику купу простору для разючої відповіді – Хаверц не пробачив. До перерви голів більше не було, а в другому таймі команди обмінялися двома точними ударами. Джака зрівняв рахунок, вдало замкнувши подачу з кутового. Радість підопічних Артети була недовгою, адже через 3 хвилини Бельєрін необачним пасом назад подарував гол Абрахаму – 1:2.

Навіть у товариському матчі англійські судді знайшли можливість осоромитися. Джо Віллок розкішним ударом розстріляв Кепу – м'яч від перекладини перетнув лінію воріт на добрі 20 сантиметрів. Втім, бригада Андре Маррінера без допомоги технологій не змогла розібратися в епізоді і гол не зарахувала.

Перелітні "канарки", гніздо проблем під Лондоном і Бейсбольна ідея, час якої настав: коротко про новачків АПЛ 2021/22