Челсі без блиску вийшов у фінал клубного ЧС – Лукаку перервав затяжну "суху" серію

9 лютого 2022 Читать на русском

Челсі очікувано став другим фіналістом клубного чемпіонату світу, який приймають ОАЕ.

Клубний чемпіонат світу, півфінал

Аль-Хіляль – Челсі – 0:1

Гол: Лукаку, 32

Перед півфіналом відбувся поєдинок за 5 місце, в якому мексиканський Монтеррей здолав місцеву Аль-Джазіру з рахунком 3:1.

Дуду вивів Палмейрас у фінал Клубного ЧС – екс-динамівець забив гол та віддав геніальний асист

Головний тренер Челсі Томас Тухель виставив повністю бойовий склад. Переможець Ліги чемпіонів упродовж першого тайму володів великою перевагою, проте забив лише одного разу. На 32-й хвилині захисник Аль-Хіляля незграбно відбив м'яч на Лукаку, і той розстріляв сітку з кількох метрів. Бельгієць перервав свою безгольову серію, яка тривала 5 матчів. По перерві "ожило" і зіркове тріо атаки Аль-Хіляля – Марега (виступав за Порту), Матеус Перейра (Спортінг, ВБА) та Ігало (МЮ, Уотфорд). Саудити набили непогану статистику ударів, але зрівняти рахунок так і не вдалося.

Насолоджуйся грою за келихом преміальної Żubrówka Czarna. Дізнатись більше про Żubrówka Czarna та коктейлі тут.

Челсі і Палмейрас розіграють трофей 12 лютого, а в битві за "бронзу" зійдуться Аль-Хіляль та Аль-Ахлі.

Бійки, сльози, космічні шоу воротарів і кумедні судді, яких ледь не замінив Салах – тріумфальний для Мане КАН у 21 кадрі