Чеберко знову отримав ігровий час у ЛАСКу – команда скористалася осічкою Зальцбурга і вирвалася на вершину

Захисник Євген Чеберко посприяв впевненій перемозі ЛАСКа над Рідом.

Чемпіонат Австрії, 10 тур

ЛАСК – Рід – 3:0

Голи: Гойгінгер, 22, Еггештайн, 45, Райтер, 86

Господарі відвантажили супернику два м'ячі ще в першому таймі, коли українця на полі не було. Рахунок відкрив Гойгінер, а перед свистком на перерву його підтримав Еггештайн.

Зозуля у складі Альбасете програв Жироні – українець отримав найнижчу оцінку серед своїх партнерів

Чеберко замінив Візінгера на 69 хвилині. Екс-оборонець Зорі отримує ігровий час вже у другому матчі чемпіонату поспіль, що можна вважати позитивом після тотального ігнорування на початку сезону. Євген був не надто обережним в передачах, проте у боротьбі не поступався. Під завісу зустрічі Райтер оформив розгром Ріда – 3:0.

Перемога дозволила ЛАСКу вийти у лідери чемпіонату Австрії. Зальцбург зазнав несподіваного фіаско у грі з Адмірою і тепер поступається команді Чеберка одним очком.

"Якщо ти хочеш бути одинаком – йди грати в більярд": у Шведа грандіозні проблеми в Мехелені – що відбувається?