"Було б добре": гравець ЛНЗ готовий отримати премію від Шахтаря за нічию з Динамо

9 квітня 14:35 Читать на русском

Захисник ЛНЗ Олександр Насонов прокоментував нічию з Динамо (1:1) в рамках 23-го туру УПЛ.

"Добре, що у перші 10-15 хвилин гри, коли динамівці володіли перевагою, вони не реалізували свої гольові моменти. Тут хочу похвалити нашого голкіпера Євгена Кучеренка, який урятував нас кілька разів.

Гол Ярмоленка і фейл Нещерета у відеоогляді матчу Динамо – ЛНЗ – 1:1

Наприкінці першого тайму ми забили господарям. Гол у роздягальню допоміг нам. Психологічно точно. Це подарунок від воротаря суперника Нещерета. Помилка у футболі, таке, буває. Думаю, що у другому таймі нам було легше грати. Хоча, заради справедливості, треба сказати, що господарі в другому таймі не були такі активні.

Шахтар возить преміальні всім суперникам Динамо? Все може бути, але я нічого про це не знаю. А так було б добре", – цитує Насонова Sportarena.

Динамо розписало сенсаційну нічию з ЛНЗ – ляп Нещерета може коштувати шансів на чемпіонство