Будучность обіграла Нарву та наблизилась до зустрічі із Зорею у кваліфікації Ліги Європи

11 липня 2019 Читать на русском

Відбувся двобій потенційних суперників Зорі в рамках першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Перший кваліфікаційний раунд Ліги Європи (1-й матч)

Нарва (Естонія) – Будучность (Чорногорія) – 0:2

Голи: Івановіч, 12, Міїч, 88

Ліга Європи, 1-й кваліфікаційний раунд: результати матчів (LIVE)

Гості на правах фаворита поєдинку відкрили рахунок вже на 12-й хвилині. Після голу гравці чорногорського клубу продовжували тримати інціативу в своїх руках.

Після перерви Будучность подвоїла перевагу і фактично зняла питання про переможця пари.

Наступна зустріч цих суперників відбудеться 18 липня, початок о 21:45. Нагадаємо, переможець цієї пари стане суперником луганської Зорі у наступному раунді кваліфікації Ліги Європи.

"Йому потрібен карт-бланш, якого не було у Вернидуба". Скрипник у Зорі – переваги і ризики, або Чи запрошували Маркевича