Буде-Глімт – Зоря – 3:1 – відео голів та огляд матчу

17 вересня 2021 Читать на русском

Буде-Глімт переграв Зорю (3:1) у першому турі групового етапу Ліги конференцій. Дивіться відео голів та огляд матчу Буде-Глімт – Зоря на Футбол 24.

Перша половина була безгольовою, але одразу по перерві Буде-Глімт вийшов вперед – Салтнес результативно замкнув подачу з кутового у моменті, коли не обійшлось без помилки воротаря Зорі.

Зоря програла Буде-Глімту в дебютному матчі Ліги конференцій, пропустивши три голи за 12 хвилин

Вже через хвилину Солбаккен розстріляв Дмитра Мацапуру після чудової комбінації. Все ж це був не день голкіпера луганців, адже третій пропущений теж на його совісті – він віддав просто на суперника, а Пеллегріно ефектно перекинув українця. "Мужики", які сьогодні не надто відповідали своєму прізвиську, відповіли лише голом Громова.

3:1 – Буде-Глімт сенсаційно переміг та разом із Ромою набрав три залікові бали. Зоря та ЦСКА Софія очок у своєму активі не мають.