Бразилія розгромила Південну Корею у спарингу – Коутінью забив перший за 5 років гол збірної зі штрафного

19 листопада 2019 Читать на русском

Збірна Бразилії здолала команду Південної Кореї у товариському матчі. Звіт про поєдинок читайте на "Футбол 24".

Збірна Аргентини завдяки голу Мессі обіграла Бразилію в товариському матчі

"Селесао" відкрили рахунок уже в дебюті матчу. Ренан Лоді навісив від лівого краю штрафного майданчика, а Лукас Пакета головою вгатив м'яч у сітку. Подвоїли власну перевагу хлопці Тіте ще до перерви. Це Філіппе Коутінью класним ударом над стінкою забив зі штрафного. Цей гол став особливим – востаннє бразильці забивали прямим ударом зі стандарту ще в 2014 році.

Остаточний рахунок Бразилії вдалося встановити на 60-й хвилині. Даніло вчасно підключився до атаки пентакампеонів і ударом з льоту метрів із 20-ти пробив голкіпера корейців. Другий асист до свого активу записав Ренан Лоді. Отже, 3:0 – впевнена перемога бразильців у спарингу в Абу-Дабі.