Бразилія – Аргентина: "селесао" втратили чемпіона Англії на фінал Копа Амеріка

7 липня 2021 Читать на русском

Форвард збірної Бразилії Габріел Жезус дорого заплатить за безглузду витівку в чвертьфінальному поєдинку Кубка Америки-2021 проти команди Чилі (1:0).

Нападник Манчестер Сіті отримав покарання за грубу гру в 1/4 фіналу турніру, повідомляє офіційний сайт КОНМЕБОЛ.

Жезус у брутальному стрибку ледь не розтрощив плече суперника – ремейк кунг-фу Де Йонга з фіналу ЧС-2010

Жезус отримав пряму червону картку вже на 48-й хвилині поєдинку, коли у високому стрибку заїхав ногою в плече захисника чилійців Еугеніо Мени. Форвард прогнозовано пропустив півфінал Копа Амеріка. Тепер КОНМЕБОЛ покарав Жезуса двома матчами дискваліфікації, тобто участь у вирішальному матчі теж неможлива.

До слова, фінал Кубка Америки між збірними Бразилії та Аргентини відбудеться вночі 11 липня на легендарній Маракані.

Копа Амеріка: Аргентина в серії пенальті здолала Колумбію і зіграє з Бразилією у фіналі – голкіпер став героєм