Божевільний промах з метра в історичному матчі чемпіонату України – відео епічного моменту

19 березня 2021 Читать на русском

Друга ліга завжди дарує шедеври. Цього разу таке вдалось Павлу Малицькому, щоправда, із префіксом "анти".

МФК Металург здолав Реал Фарму з рахунком 3:1. Окрім чотирьох голів, вболівальники мали змогу спостерігати за двома цікавими моментами.

Матч Другої ліги здивував кольорами газону – нагадує комп'ютерну гру

Спершу на 81 хвилині хавбек одеситів Павло Малицький став справжнім "героєм". Він отримав пас із флангу та, мабуть, розгубився перед порожніми воротами, адже з метра не влучив у площину. Це змусило і його, і одноклубників схопитись за голову.

Цікаво, що це трапилось в, без перебільшень, історичному поєдинку. Вже на 92 хвилині на полі з'явився граючий президент Реал Фарми Микола Лиховидов. На момент виходу йому було 55 років 1 місяць та 21 день. Таким чином, він став найбільш віковим професіональним футболістом, який зіграв у чемпіонатах України.

Друга ліга: Діназ обійшов Поділля та вирвався в лідери, Металург і Кривбас наблизились до перших позицій