Божевільний промах з метра і переможний гол на останніх секундах – Іспанія виграла жіноче Євро U-19

10 липня 2022 Читать на русском

Жіноча збірна Іспанії U-19 обіграла Норвегію (2:1) у фіналі чемпіонату Європи-2022. Дивіться відео голів і огляд драматичного поєдинку.

Норвежки відкрили рахунок вже на 5-й хвилині, але ще до перерви іспанки вирівняли становище, забивши у відповідь. Перший тайм завершився з рахунком 1:1.

Капітана африканської збірної дискваліфікували – футболістка провалила тест на визначення статі

По перерві Норвегія мала фантастичний шанс вийти вперед, але на 68-й хвилині 18-річна Теа Кюваг примудрилася не влучити у порожні ворота з меж воротарського. Нападниця замість того, щоб спрямувати м'яч у сітку, незграбно пробила повз дальній кут воріт буквально з одного метра.

Розплата прийшла в компенсований час. Іспанія забила вдруге і стала переможцем турніру. Це 4-й титул чемпіона Європи U-19 в історії іспанської жіночої збірної.

Україна програла найбільшій сенсації, фаворити на чемпіонство, господарі оскандалилися: експрес-анонс жіночого Євро-2022