Божевільний камбек ціною виходу в 1/4 фіналу у відеоогляді матчу Ліги конференцій Маккабі Т-А – Олімпіакос – 1:6

15 березня 08:30 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Олімпіакос розтрощив Маккабі Т-А у матчі-відповіді та здобув путівку до 1/4 фіналу Ліги конференцій. Дивіться відео голів та огляд зустрічі на "Футбол 24".

Перший поєдинок між командами завершився розгромною перемогою Маккабі Т-А (4:1), проте греки зуміли повторити Ремонтаду Барселони. Ще в першому таймі вдалось забити 3 голи – Поденсе забив сам і ще двічі асистував партнерам.

Астон Вілла розтрощила Аякс, Олімпіакос познущався з Маккабі, Брюгге не пустив Мольде у чвертьфінал Ліги конференцій

Після перерви Захаві забив з пенальті, але Ель-Каабі дуже швидко повернув необхідну різницю, аби продовжити протистояння в овертаймах. А там Йоветіч та Ель-Арабі добили Маккабі.