Ваш користувач активований
Новини
Результати
Турніри
Статті
Блоги
Прогнози
Трансфери
Більше
toggle menu
Україна
Англія
Іспанія
ЛЧ - Top News
АПЛ Top News
Ліга чемпіонів
Італія
Німеччина
Україна
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок України
Суперкубок України
Збірна України
Україна U-21
Збірні
Євро-2024
Євро-2024(Відбір)
Ліга націй
Чемпіонати
Англія
АПЛ Top News
Іспанія
Італія
Німеччина
Франція
Нідерланди
Товариські матчі
Туреччина
Португалія
Бельгія
МЛС
Єврокубки
Ліга Чемпіонів
Ліга Європи
Суперкубок УЄФА
Ліга Конференцій
Ліга Чемпіонів - Top News
toggle menu
УКР
РУС
Результати
Турніри
Новини
Україна
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок України
Суперкубок України
Збірна України
Україна U-21
Чемпіонати
Англія
АПЛ Top News
Іспанія
Італія
Німеччина
Франція
Нідерланди
Товариські матчі
Туреччина
Португалія
Бельгія
МЛС
Єврокубки
Ліга Чемпіонів
Ліга Європи
Суперкубок УЄФА
Ліга Конференцій
Ліга Чемпіонів - Top News
Збірні
Євро-2024
Євро-2024(Відбір)
Ліга націй
X
Футбол 24
Євро-2024 (Відбір)
ВІЙНА РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ
ЖИРОНА - БАРСЕЛОНА
АРТЕМ ДОВБИК
УКРАЇНЦІ ЗА КОРДОНОМ
АНДРІЙ ЛУНІН
1 : 2
Євро-2024 (Відбір)
•
Плей-офф кваліфікації
Боснія і Герцеговина - Україна: Четвер 21 березня 2024
•
Боснія і Герцеговина
Матч завершено
Візьміть участь у наступних конкурсах
1 : 2
Україна
1'
45'
90'
Анонс
Live
Протокол
Таблиця
Відео
Події
Боснія і Герцеговина
Україна
Сеад Колашинац
9'
16'
Микола Матвієнко
Юсуф Газібеговіч
26'
57'
Микола Матвієнко
59'
Юхим Конопля
Амар Дедіч
Ельдар Чівіч
67'
76'
Олександр Зубков
Олексій Гуцуляк
76'
Олександр Зінченко
Руслан Маліновський
Анель Ахмедходжіч
81'
81'
Володимир Бражко
Роман Яремчук
Анель Ахмедходжіч
Аднан Ковачевіч
82'
Харіс Хайрадінович
Міралем П'яніч
82'
85'
Роман Яремчук
88'
Артем Довбик
90+1'
Роман Яремчук
90+2'
Артем Довбик
Максим Таловєров
Раде Круніч
Амар Рахмановіч
90+2'
Міралем П'яніч
90+4'
Стартові склади команд
Боснія і Герцеговина
Ібрахім Шехіч (В)
Анель Ахмедходжіч (З)
81'
82'
Юсуф Газібеговіч (З)
26'
Сеад Колашинац (З)
9'
Амар Дедіч (З)
67'
Денніс Гаджикадуніч (З)
Гойко Цімірот (П)
Раде Круніч (П)
90+2'
Харіс Хайрадінович (П)
82'
Едін Джеко (Н)
Ермедін Деміровіч (Н)
Україна
Андрій Лунін (В)
Віталій Миколенко (З)
16'
57'
Микола Матвієнко (З)
59'
Юхим Конопля (З)
Ілля Забарний (З)
81'
Володимир Бражко (П)
Георгій Судаков (П)
Михайло Мудрик (П)
76'
Олександр Зубков (П)
76'
Олександр Зінченко (П)
88'
90+2'
Артем Довбик (Н)
Запасні
Кенан Піріч (В)
Нікола Васіль (В)
Аднан Ковачевіч (З)
82'
Ельдар Чівіч (З)
67'
Ніхад Муякіч (З)
Дал Варешановіч (П)
Деніс Хусейнбашіч (П)
Амар Рахмановіч (П)
90+2'
Іван Башіч (П)
Міралем П'яніч (П)
82'
90+4'
Смаїл Превляк (Н)
Харіс Табаковіч (Н)
Георгій Бущан (В)
Анатолій Трубін (В)
90+2'
Максим Таловєров (З)
Валерій Бондар (З)
Олександр Тимчик (З)
Богдан Михайліченко (З)
76'
Олексій Гуцуляк (П)
Микола Шапаренко (П)
76'
Руслан Маліновський (П)
Сергій Сидорчук (П)
Владислав Ванат (Н)
81'
85'
90+1'
Роман Яремчук (Н)
Турнірна таблиця Євро-2024 (Відбір)
Груповий етап
Кваліфікація
Груповий етап
Плей-офф
Всі групи
Група A
Група B
Група C
Група D
Група E
Група F
Група G
Група H
Група I
Група J
Всі групи
Група A
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Іспанія
8
7
0
1
25
5
21
2
Шотландія
8
5
2
1
17
8
17
3
Норвегія
8
3
2
3
14
12
11
4
Грузія
8
2
2
4
12
18
8
5
Кіпр
8
0
0
8
3
28
0
Група B
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Франція
8
7
1
0
29
3
22
2
Нідерланди
8
6
0
2
17
7
18
3
Греція
8
4
1
3
14
8
13
4
Ірландія
8
2
0
6
9
10
6
5
Гібралтар
8
0
0
8
0
41
0
Група C
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Англія
8
6
2
0
22
4
20
2
Італія
8
4
2
2
16
9
14
3
Україна
8
4
2
2
11
8
14
4
Північна Македонія
8
2
2
4
10
20
8
5
Мальта
8
0
0
8
2
20
0
Група D
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Туреччина
8
5
2
1
14
7
17
2
Хорватія
8
5
1
2
13
4
16
3
Уельс
8
3
3
2
10
10
12
4
Вірменія
8
2
2
4
9
11
8
5
Латвія
8
1
0
7
5
19
3
Група E
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Албанія
8
4
3
1
12
4
15
2
Чехія
8
4
3
1
12
6
15
3
Польща
8
3
2
3
10
10
11
4
Молдова
8
2
4
2
7
10
10
5
Фарерські острови
8
0
2
6
2
13
2
Група F
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Бельгія
8
6
2
0
22
4
20
2
Австрія
8
6
1
1
17
7
19
3
Швеція
8
3
1
4
14
12
10
4
Азербайджан
8
2
1
5
7
17
7
5
Естонія
8
0
1
7
2
22
1
Група G
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Угорщина
8
5
3
0
16
7
18
2
Сербія
8
4
2
2
15
9
14
3
Чорногорія
8
3
2
3
9
11
11
4
Литва
8
1
3
4
8
14
6
5
Болгарія
8
0
4
4
7
14
4
Група H
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Данія
10
7
1
2
19
10
22
2
Словенія
10
7
1
2
20
9
22
3
Казахстан
10
6
0
4
16
12
18
4
Фінляндія
10
6
0
4
18
10
18
5
Північна Ірландія
10
3
0
7
9
13
9
6
Сан-Маріно
10
0
0
10
3
31
0
Група I
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Румунія
10
6
4
0
16
5
22
2
Швейцарія
10
4
5
1
22
11
17
3
Ізраїль
10
4
3
3
11
11
15
4
Білорусь
10
3
3
4
9
14
12
5
Косово
10
2
5
3
10
10
11
6
Андорра
10
0
2
8
3
20
2
Група J
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Португалія
10
10
0
0
36
2
30
2
Словаччина
10
7
1
2
17
8
22
3
Люксембург
10
5
2
3
13
19
17
4
Ісландія
10
3
1
6
17
16
10
5
Боснія і Герцеговина
10
3
0
7
9
20
9
6
Ліхтенштейн
10
0
0
10
1
28
0
Коментарі
Ми використовуємо
Куки!
Гаразд
Залиште відгук