Борусія Д – Інтер: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів – як це було

5 листопада 2019 Читать на русском

Дортмундська Борусія в рамках матчу Ліги чемпіонів приймала Інтер. Стартові склади та посилання на онлайн-трансляцію поєдинку були на "Футбол 24".

Матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Борусія Д – Інтер розпочався о 22:00 за київським часом і завершився фантастичною перемогою дортмундців (3:2). На голи Лаутаро Мартінеса та Матіаса Весіно у першому таймі "джмелі" відповіли трьома забитими м'ячами по перерві – дублем відзначився Ашраф Хакімі, а ще один гол провів Юліан Брандт.

Борусія Д у видовищному матчі перемогла Інтер – "джмелі" влаштували камбек після двох пропущених голів у першому таймі

Телетрансляція пройшла на каналі "Футбол 2", текстову онлайн-трансляцію провів "Футбол 24".

Стартові склади

Борусія Д: Бюркі – Хакімі, Аканджі, Хуммельс, Шульц – Вітсель, Вайгль – Санчо, Брандт, Азар – Гьотце

Запасні: Ешлягель, Загаду, Ділейні, Дауд, Алькасер, Геррейру, Піщек

Інтер: Хандановіч – Годін, Де Врей, Шкриньяр – Кадрева, Весіно, Брозовіч, Барелла, Бірагі – Лукаку, Мартінес

Запасні: Паделлі, Сенсі, Політано, Лазаро, Валеро, Еспозіто, Бастоні

Маліновський і Ко на межі краху, шанс на реванш для Вальверде, пан або пропав для Борусії Д – фішки 4-го туру ЛЧ