Борусія М здобула перемогу над Штутгартом, перервавши безвиграшну серію в Бундеслізі

4 листопада 2022 Читать на русском

Штутгарт у прем'єрному матчі 13-го туру німецької Бундесліги зазнав поразки від Борусії М (1:3). Звіт читайте на "Футбол 24".

Програму туру в Німеччині відкривав поєдинок у Менхенґладбаху, де місцева Борусія приймала Штутгарт. Господарі підходили до зустрічі з двома поразками поспіль за плечима, однак у гостей ситуація була ще гіршою – вони тримались всього у двох очках від зони вильоту. Нічия за таких умов нікого не влаштовувала.

Бензема, Роналду, Мессі, Холанд, Моурінью і кілька несподіванок – претенденти на нагороди Globe Soccer Awards-2022

Матч виявився дуже рівним. "Жеребці" пробили по воротах 13 разів, шваби – 14. В обох колективів було по дві явних гольових нагоди. За ударами з меж штрафного суперники теж йшли нога в ногу. Втім, Борусія М свої шанси реалізувала, забивши три голи (двічі – ще до 25-ї хвилини), в той час, як гостей вистачило лише на один м'яч.

Фінальний свисток зафіксував перемогу підопічних Дані Фарке з рахунком 3:1. "Жеребці" не тільки перервали безвиграшну серію, а й наблизились до зони ЛЧ на відстань трьох очок.

Динамо обійшли в історичному антирейтингу, Сімеоне – дно: лузери та несподіванки групового етапу Ліги чемпіонів