Камбек мадридців у компенсований час у відеоогляді матчу Борусія М – Реал – 2:2

28 жовтня 2020 Читать на русском

Реал здобув важку нічию у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу Борусія М – Реал Мадрид.

Борусія гостріше атакувала та відкрила рахунок у першому таймі, коли Плеа помітив вільного Тюрама у штрафному, а той розстріляв ворота Куртуа. А на початку другої половини після подачі Ляйнера та удару Плеа Маркус оформив дубль.

Борусія М – Реал: Бензема повторив неймовірне досягнення Мессі та Гіггза – навіть Роналду такого не робив

Німці продовжували гостро контратакувати, а Реал великими силами пішов уперед. На 87 хвилині після подачі зі штрафного Каземіро скинув на Бензема, який ударом у падінні скоротив відставання. У компенсований час Реал забив у схожій манері: після навісу Рамос головою скинув на Каземіро, а той встановив остаточний рахунок.

Таким чином, Борусія М набрала 2 очки після 2 турів та поділяє 2-3 місця з Інтером, а Реал залишився останнім у групі B з 1 пунктом в активі, де, нагадаємо, лідирує Шахтар з 4 заліковими балами.

Борусія М – Реал: "жеребці" – на одному рівні з Шахтарем, слабкий захист німців і чемпіонський характер "бланкос"