Борусія Д – Баварія – 2:3 – відео голів та огляд матчу

7 листопада 2020 Читать на русском

Дортмундська Борусія приймала Баварію у матчі 7-го туру Бундесліги. Відео голів та огляд поєдинку Борусія Д – Баварія дивіться на "Футбол 24".

Борусія Д та Баварія, як і очікувалось, видали яскравий гольовий поєдинок, але переможцями з принципової дуелі вийшли мюнхенці. Хоча першою забила Борусія на 45 хвилині зусиллями Марко Ройса, Баварія відігралась ще до перерви завдяки хитро розіграному штрафному.

Баварія знову виграла у Борусії Д топовий матч і очолила Бундеслігу – тріумф Мюнхена з позитивом для України

Другу 45-хвилинку активно розпочали підопічні Фліка та двічі відзначились. На 83 хвилині Холанд подарував надію Борусії бодай на нічию, забивши гол, проте вирвати мирову команді Фавра не вдалось. 3:2 – перемога робить Баварію одноосібним лідером Бундесліги, дортмундська Борусія йде третьою.