Борусія Д розгромила Аустрію, відвантаживши у ворота суперника 11 голів – відео побиття

16 серпня 2020 Читать на русском

"Джмелі" у черговому спарингу непогано розім'ялись на представникові австрійської Бундесліги.

Дортмундська Борусія у товариському матчі проти віденської Аустрії вирішила перевершити результат сумнозвісного чвертьфінального поєдинку Ліги чемпіонів між Баварією та Барселоною (8:2). Підопічні Люсьєна Фавра примудрились відзначитись у воротах суперника одинадцять разів, пропустивши у відповідь лише двічі.

Борусія Д орендує гравця Реала – відомі деталі угоди

У першому таймі німці забили чотири м'ячі: дубль зробив Джованні Рейна, ще по разу відзначились Рафаел Геррейро і Мануель Ферай. У другому таймі продовжили декласувати австрійців Джейдон Санчо, Емре Джан, Маріус Вольф, Торган Азар, Джуд Беллінгем, Тайлан Думан і Ніко Шульц.

Нагадаємо, Борусія Д за результатами сезону посіла у чемпіонаті Німеччини другу сходинку турнірної таблиці.

"Фермери" знищили еліту в Лізі чемпіонів і зробили собі яскраву рекламу – допоміг коронавірус?